“Fluturimi” i Feronikelit, flet Tovërlani

125

Kampion në fuqi Feronikeli, arriti fitore minimale ndaj Prishtinës me rezultat 1:0 dhe tashmë është pesë pikë para Hajvalisë.

Pas ndeshjes trajneri Afrim Toverlani, e ka konsideruar këtë fitore si shumë të rëndësishme për ekipin e tij

“Ishte një ndeshje e vështirë dhe një fitore shumë e rëndësishme për Feronikelin. Nuk kemi luajtur aq mirë sikur në ndeshjet e kaluara, por me rëndësi janë tri pikët”, deklaroi Afrim Tovërlani.