Fitojnë Gjilani dhe Liria

167

Gjilani dhe Liria kanë shënuar fitore në javën 19 të Raiffeisen Superligës.

Skuadra e Bylbyl Sokolit mundi Besën 1:0 me golin e Shkëmbim Salihut. Liria mundi 2:0 Trepçën ’89, me golat e Florim Bërbatovcit dhe Liridon Fetahajt.