Formacionet zyrtare Finlandë – Kosovë

243

Finlanda dhe Kosova kanë zbuluar formacionet për ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botërorë, që nis nga ora 20:45.

Finlanda: Hradecky; Raitala, Arajuuri, Moisander, Lam, Uronen; Halsti, Eremenko, Lod; Pohjanpalo, Pukki.

Kosova: Ujkani, Përdedaj, Rrahmani, Pnishi, Paqarada, Alushi, Kryeziu, Rashica, V. Berisha, B. Berisha, Bunjaku.