Festa në shesh zbulon pikën e dobët të Cristiano Ronaldos (VIDEO)

Ai cilësohet si një nga futbollistët më të kompletuar në historinë e futbollit botëror dhe bën të pamundurën për të ruajtur këtë imazh të tijin.

Por në festimet pas fitores së Euro 2016, Cristiano Ronaldo ka treguar më në fund se cila ishte pika e dobët e tij, ndërsa ka marrë mikrofonin dhe shpalosur një “talent” si këngëtar të cilin do të kishte bërë më mirë t’ua kishte kursyer tifozëve portugezë.

362A41F200000578-3684274-image-a-6_1468251093654-470x313

Dëgjoni notat “melodioze” të yllit të Portugalisë…

https://www.youtube.com/watch?time_continue=74&v=vdruRsr3Wng