Familja shqiptare befasi për Lionel Messin (FOTO)

163

Dashuria për Barcelonën dhe yllin e saj argjentinas Lionel Messin nuk njeh kufinjë për familjen Biqku nga Gjilani që jeton në perendim. Këngëtari i njohur Bujar Biqku i njohur si “Bujari i Vogël” ka qenë i pranishëm në duelin hapës të La Ligas, të cilin skuadra blaugrana e triumfoi bindshëm ndaj Real Betis (6-2), shkruan Gazeta Sheshi.

Bujari së bashku me bashkëshorten, dy vajzat dhe djalin e tij kishin veshur bluza të veçanta, në të cilat kishin shkruar një nga një shkronjë për të sinkronizuar emrin Messi.

Në vazhdim ndiqeni këto imazhe mjaft interesante:

/Gazeta Sheshi/