Erjona Sulejmani tregon skuadrën e zemrës, flet edhe për mashkullin ideal

Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani, ka zbuluar më shumë për veten e saj…

Ajo ka kthyer disa përgjigje në një pyetësor në “Instagram”, në një ndër të cilat ka zbuluar se çmendet pas klubit italian, Interit.

A të pëlqejnë më të vegjlit?
“Mosha nuk ka rëndësi.”

A beson në lidhje afatgjata?
“Po.”

Do doje një fëmijë tjetër?
“Dy të tjerë.”

Sekreti i bukurisë?
“Dashuria.”

E ke menduar të marrësh pjesë në Big Brother?
“Po.”

Pse vetëm në foto?
“Sepse jam single.”

Projektet e ardhshme?
“Një familje e madhe.”

Nga cilat vlera nuk do të hiqje kurrë dorë?
“Respekt, dinjitet, humanitet.”

Çfarë shikon te një mashkull?
“Sigurisht dua që fiziku i tij të më godas. Më pëlqejnë meshkujt me muskuj. Por kur të hap gojën ai duhet të dijë si të më prezantohet dhe të më hipnotizojë”.

Je po aq e bukur sa goli në minutë të 90’ i Interit në derbi…
“Dashuri… jam e çmendur për Interin”.