Erjona Sulejmani pozon ‘topless’ për revistën e famshme “GQ Italia”

Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, po arrin që gjithmonë e më tepër të tërheqë vëmendjen e mediave të huaja.

Ajo së fundmi, ka pozuar për revistën e famshme “GQ”, në filialin e saj në Itali.

View this post on Instagram

🦋 #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Ish-bashkëshortja e futbollistit, Blerim Xhemaili, që ka bërë bujë me deklaratat e saj, ka realizuar një set fotografik mjaft provokues së fundmi në brigjet e bregdetit spanjoll.

Dhe mesa duket, në kopertinën kryesore, ajo do të shfaqet ‘topless’, duke vënë në pah gjoksin e saj atraktiv.

View this post on Instagram

🖤 #erjonasulejmani #shooting #gq #gqitalia

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi nga ky fotosesion, ku shfaqet mjaft provokuese, teksa mban gjoksin me duar.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat atraktive të trupit, edhe pse është nënë e një djali.

View this post on Instagram

🧜🏻‍♀️ #ibiza2019 #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on