Enrique me fat, ky është ekipi i frikshëm i Barçës për sezonin e ri (FOTO)

250

Barcelona është përforcuar me tre futbollistë deri më tani në këtë afat kalimtar. Katalunasit i kanë transferuar Denis Suarezin, Samuel Umtitin dhe Lucas Dignen, duke e shtuar konkurrencën në skuadër.

Mundo Deportivo e ka publikuar komplet skuadrën e kampionit të La Ligas për sezonin e ri.

Ajo që bie në sy është konkurrenca e madhe në ekip, pasi për secilën pozitë do të luftojnë disa futbollistë.