EKSKLUZIVE: Vllaznia befason me trajnerin e ri (FOTO)

Mund të ju duket pak e besueshme, por shumë shpejtë pritet të bëhet realitet. Vllaznia e Pozheranit ka filluar negociatat për të rikthyer në stol Bylbyl Sokolin, mëson ekskluzivisht Gazetasheshi.com.

Tashmë drejtuesit e klubit kanë nisur kontaktet me Sokolin për të rikthyer atë si shef të shtabit teknik tek Vllaznia dhe shumë luhtë mund të ndodh një ribashkim i tyre.

Zyrtare: Bylbyl Sokoli rikthehet si trajner në SuperligëBurime të Gazetasheshi.com brend klubit të Vllaznisë mësojnë se klubi pozheranas është gjithashtu në bisedime me dy trajnerë të tjetër të njohur. Fjala është për Gani Sejdiun dhe Zekerij Ramadanin.

Image result for gani sejdiuMe Sejdiun kishte negociata për të arritur një marrëveshje, por asgjë konkrete, ndërkohë emri i Zekirija Ramadanit është shfaqur së fundmi në horizont.

Image result for zekirija ramadaniGjithsesi mbetet për tu parë se kush do ta drejtojë Vllazninë drejt “misionit” mbijetesa në pranverë!!

/Gazeta Sheshi/