EKSKLUZIVE: Llapi arrinë marrëveshje me futbollistin e Bylysit, prezantimi çështje ditësh

Klubi Futbollistik “Llapi” nuk ka të ndalur në afatin kalimtar të verës. Pas prezantimit të ‘firmave’ të vazhdimit me Elvis Prençin dhe Arbnor Ramadanin, klubi nga “Zahir Pajaziti” prezantoi edhe mbrojtësin nga Shqipëria, Eglentin Gjoni dhe ‘gardianin’ Loris Kikkri. Por, siç merr vesh ekskluzivisht Gazeta “Sheshi”, llapjanët do të bëjnë një tjetër ‘goditje’ nga Kategoria … Vazhdoni me leximin e EKSKLUZIVE: Llapi arrinë marrëveshje me futbollistin e Bylysit, prezantimi çështje ditësh