Ekskluzive – Leonora Jakupi flet për projektin e ri “Diamant” (FOTO + VIDEO)

370

Leonora Jakupi, pas bashkëpunimit me Gold Ag, së shpejti sjellë projektin e saj më të ri.

“Diamant” titullohet kënga më e re e këngëtares, e cila do të ketë ritme Popmix, ka bërë të ditur Leonora, në një prononcim për Telegrafin.

Të shtunën, është paraparë të lansohet klipi i realizuar nga Max Production ka thënë Leonora, e cila nuk ka shpalosur shumë detaje me arsyetimin se do të jetë një befasi për fansat e saj.

Përveç të tjerash, Leonora në shtator do të sjellë albumin e saj me këngë të reja dhe një përmbledhje të hiteve të saj

https://www.instagram.com/p/BIwwlvZhxy6/?taken-by=leonorajakupi&hl=en

View this post on Instagram

Te shtunen ne ora 18 premiere #diamant

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on