EKSKLUZIVE: Ky është trajneri ri i Gjilanit

Gentjan Mezani është trajneri i ri i SC Gjilani. Klubi gjilanas ka arritur marrëveshje me teknikun nga Vlora dhe zyrtarizimi do të bëhet gjatë orëve në vijim, raporton ekskluzivisht Gazetasheshi.com. Mezani do ta pasojë Alban Hysenin, i cili drejtoi ekipin në pesë ndeshje që pas largimit të Sedat Pajazitit një muaj e gjysmë më parë. Gentjan … Vazhdoni me leximin e EKSKLUZIVE: Ky është trajneri ri i Gjilanit