EKSKLUZIVE: Ky është kalendari i plotë për fazën e tretë të garave në Vala Superligë (TABELA)

Ka përfunduar faza e dytë kampionale në Vala Superligën e Kosovës, derisa janë regjistruar rezultate mjaft interesante që e kanë ndryshuar edhe renditjen tabelare, shkruan Gazetasheshi.com.

Tashmë po futemi në fazën finale të kampionatit dhe pothuajse në secilën ndeshje do kemi nga një derbi.

Gazetasheshi.com tashmë ka përgatitur kalendarin e plotë për fazën e tretë të garave në Vala Superligë, gjithnjë sipas sistemit të bergerit dhe e gjeni të transmetuar më poshtë

Kalendari i plotë:

/Gazeta Sheshi/