Eibar-Barcelona, formacionet zyrtare

123

Barcelona luan sot kundër Eibarit në udhëtim dhe dueli fillon në ora 16:00.
Më poshtë i keni formacionet startuese të skuadrave, ku për katalunasit nuk starton Andres Iniesta, derisa Neymar është i suspenduar.

Eibar: Riesgo, Capa, Pantic, Ramis, Junca, García, Radosevic, Escalante, Borja, Enrich, Baston.

Barcelona: Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Rakitic, Busquets, Arda, Messi, Suarez, Munir.

uf