Edhe Xhaka e uron nënën për 8 mars

138

Në mesin e shumë personaliteteve shqiptare që kanë uruar ditën e gruas është edhe futbollisti shqiptar që mbron ngjyrat e skuadrës gjermane Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka.

“Pa ty unë nuk do të isha sot ky që jam. Shumë faleminderit për të gjitha dhe sot në ditën e nënës i uroj Mamit tim në Kosovë gjithë të mirat!”, ka shkruar Xhaka në rrjetin social facebook.