Edhe sa minuta kanë mbetur deri te fillimi i meçit Joshua – Klitschko?

Gjithçka gati për meçin e vitit në boks.

Anthony Joshua dhe Wladimir Klitschko, sonte në stadiumin ‘Wembley’ do të luftojnë për titullin e botës në peshat e rënda në boks.

Ky meç i shumë pritur, fillon rreth orës 22:45.