Reali shet dy yje – Rodriguezin dhe Alarcon

114
James Rodríguez dhe Isco Alarcón ka gjasa që të largohen nga Real Madridi gjatë verës.

James Rodriguez e Isco Alarcon nuk kanë përfituar nga mungesa e Gareth Bale për të fituar një vend në formacionin e  Real Madridit.

Performanca e spanjollit dhe kolumbianit ishte e zbehëë muajt e fundit, derisa të dy janë fërshëllyer në momentin e zëvendësimit në ndeshjen ndaj Atletico Madridit.

Sipas gazetës sportive madrilene, Marca, Real Madridi është i gatshëm të dëgjoj ofertat për Rodriguezin dhe Iscon gjatë verës. /Express/