E pabesueshme: Portugalia me 12 lojtar ndaj Uellsit (FOTO LAJM)

Një tjetër tifoz futet në fushën e blertë dhe sërish në ndeshjen me Portugalinë. Me sa duket fansat e Ronaldos kanë mësuar se si t’i shmangen rojeve të sigurisë.

2e2b2a4fd92c498518ccf89276f1ffd7_mediagallery-pageMediat ndërkombëtares shkruajnëse se një tifoz u filmua pranë luzitanëve tek sa ata po bënin foton zyrtare para vërshëllimës së arbitrit në ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinalen ndaj Uellsit.

2016-07-06T190117Z_110833277_MT1ACI14471624_RTRMADP_3_SOCCER-EURO-POR-WAL_mediagallery-page

Sulmuesi i Portugalisë Kristiano Ronaldo është treguar i gatshëm për të pozuar me tifozin, paçka se një gjë e tillë është e ndaluar në fushën e blertë.

14904d360d9fdb229d0f6a706700c180_mediagallery-page

2016-07-06T190310Z_110833390_MT1ACI14471634_RTRMADP_3_SOCCER-EURO-POR-WAL_mediagallery-page

2016-07-06T190207Z_110833327_MT1ACI14471629_RTRMADP_3_SOCCER-EURO-POR-WAL_mediagallery-page

757e852f0d9ddb229d0f6a7067001c3d_mediagallery-page

2016-07-06T190254Z_110833374_MT1ACI14471633_RTRMADP_3_SOCCER-EURO-POR-WAL_mediagallery-page

2016-07-06T190157Z_110833317_MT1ACI14471627_RTRMADP_3_SOCCER-EURO-POR-WAL_mediagallery-page

545212460_mediagallery-page