E pabesueshme: Futbollisti i Granadas e pagëzon të birin me emrin Modric

93

Lojtari i Granadas, Javi Márquez, është bërë baba dhe e ka pagëzuar djalin e tij sipas futbollistit të Real Madridit, Modric, bëjnë të ditura mediat spanjolle, transmeton Gazeta Sheshi.

Në këtë mënyrë Javi Marquez e shpreh admirimin e tij ndaj yllit të Real Madridit, Luka Modric.

Ky nuk është emri më interesant që keni mundur ta dëgjoni. Futbollisti spanjoll Isaac Cuenca, e ka pagëzuar të bijën e tij me emrin Estrella, që në shqip do të thotë Yllka.

/Gazeta Sheshi/