E dashura futbollistit kosovar vjen me fotografi ‘hot’

Albert Vallci është futbollisti i fundit që ka rrëmbyer kryetitujt e gazetave kosovare.

Mbrojtësi 23-vjeçar i cili, pasi fitoi titullin e divizionit të dytë austriak me Wacker Inssbruck, u transferua te RedBull Salzburgu, ku pritet të vazhdojë zhvillimin e tij si lojta.

Është përfolur shumë edhe për një ftesë nga Bernard Challandes për të në Përfaqësuesen “Dardane”.

Sidoqoftë, kësaj radhe nuk janë golat apo paraqitjet e tij që kanë tërhequr vëmendje.

Është e dashura e tij jashtëzakonisht joshëse, e cila e ka gjetur veten protagoniste të këtij artikulli.

Insporti ka bërë një hulumtim të thellë rreth jetës private të 23-vjeçarit, dhe ka zbuluar se prapa jetës së tij profesionale, fshehet një karakter shumë ekstravagant në jetën private.

Është fjala për Theresa Ruetz, modelen nga Austria, e cila në baza ditore “ngazëllen” 10,000 ndjekësit e saj në Instagram.

Mos e humbisni koleksionin me fotot e saj më poshtë.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image