E dashura e yllit të Real Madridit “çmend” Instagramin

Teksa e gjithë bota është duke u përballuar me virusin corona, Ana Mena, e dashura e Brahim Diazit bën “namin” në rrjetin social Instagram.

Kujtojmë që Diaz u transferua vitin e kaluar në Spanjë nga Manchester City, dhe njëra nga arsyet flitet që ishte pikërisht solistja Mena.