E dashura e Pele nuk “përmbahet”, i “tërbon” të gjithë me format e saj (VIDEO)

Graciano Pele është një ndër futbollistët më të paguar të momentit pas transferimit të tij në kampionatin kinez.

Sulmuesi 33-vjeçar ka pasur një karrierë të shquar ku ka luajtur edhe në Premierligë dhe ka qenë pjesë e Kombëtares Italiane.

Zgjedhja e tij për tu transferuar në Kinë ka qenë e duhura duke parë edhe moshën që ka, por jo vetëm.

Capture

E dashura që ai ka përkrah është një nga zgjedhjet më të mira që ai ka bërë. Viktoria Varga ka “çmendur” 417 mijë ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram” me videon e postuar, ku po kalon një kohë të qetë me pushime në Bahamas.

viki

Viki ka shfaqur format e saj thuajse perfekte duke i lënë të gjithë pa fjalë. Ndiqni videon më poshtë: