E dashura e Dybalas “bën zhurmë” me foton provokuese

E dashura e Paulo Dybalas, Oriana Sabatini ka postuar një foto që ka çorientuar rrjetet sociale.

Duket se këngëtarja argjentinase po merr të gjitha “leksionet” nga shoqja e saj Wanda Nara, bashkëshortja e Icardi-t sesi të mbajë shtypin rozë të furnizuar.

Ajo ka pozuar në një vaskë e të brendshme teksa në pah kanë dalë tatuazhet e saj, një prej të cilëve shkruan “karma jam unë”.

Siç edhe mund ta imagjinoni fotoja është pëlqyer nga shumë fansa, më shumë se 400.000 ndjekës i kanë dërguar Orianës një “zemër” në Instagram, dhe të mendoni që fotoja është postuar mbrëmë.

View this post on Instagram

🕷

A post shared by Oriana Sabatini (@orianasabatini) on

View this post on Instagram

🥀

A post shared by Oriana Sabatini (@orianasabatini) on