Dy skuadra të njohura angleze pas Rashicës

265

Paraqitjet e mira të Milot Rashicës me skuadrën holandeze, Vitesse kanë bërë që shumë skuadra të interesohen për shërbimet e tij.

Napoli ishte skuadra e parë që u interesua për Rashicën, ndërsa tashmë interesim kanë shprehur edhe dy skuadra të tjera angleze, raportojnë mediet e këtij vendi.

Bëhet fjalë për Chelsean dhe skuadrën tjetër londineze, Southampton, të cilat e duan sulmuesin e kombëtares gjatë kësaj vere.