Dukagjini zhvillon ndeshjen e parë miqësore, fiton bindshëm

Dukagjini ka luajtur sot ndeshjen e parë miqësore, derisa vazhdon përgatitjet për pjesën e dytë të stinorit.

Dukagjini, që është duke i zhvilluar përgatitjet në Shqipëri, ka fituar në miqësore ndaj Internacionalit me shifrat 5:1.

Abi Merlaku, Leorant Marmullaku, Mark Milicaj, Blendi Memaj dhe Erblind Mulaj shënuan për klubin nga Klina.

Shqipëri,21 janar 2020Sot kemi zhvilluar ndeshjen e pare miqësore ne kuader te pergaditjeve per sezonin e dytë të…

Posted by KF Dukagjini (Klinë) on Tuesday, January 21, 2020