Dua Lipa, del për herë të parë foto me bikini

434

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, po pëlqehet shumë nga mbarë bota.

Ajo është duke mbajtur koncerte në Los Angelos, prej nga po gjen kohë edhe të relaksohet në plazet e bukura të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Së fundi Lipa ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku ajo ka ekspozuar linjat trupore duke bërë plazh dhe duket bukur.

dua lipa bikini