Drita prezanton edhe një futbollist (Foto)

629

Pas Alban Mavriqit, Drita ka prezantuar sot edhe një futbollist. Fjala është për të riun, Toni Salihu, i cili është rritur si futbollist i këtij klubi.

Mirëpo, Salihu tashmë është graduar në skuadrën e parë dhe pritet të ketë hapësirë skuadrën e drejtuar nga Sadat Pajaziti.

Drita dje kishte transferuar Petrit Osmanin nga Prishtina.