Idhulli i "Torcidas" kalon tek Prishtina, "minatorët kanë një mesazh të ashpër për të (FOTO)

275

Drilon Hajrizi ka kaluar tek skuadra e Sigal Prishtinës. Lajmi u bë i ditur në mëngjesin e ditës së diel, ndërkohë që tifozëria “Plisat” ka reaguar për ardhjen e tij, duke mos e mirëpritur mirë këtë vendim, gjë të cilën e kanë bërë edhe tifozëria mitrovicas “Torcida”, shkruan Gazeta Sheshi.

Këta të fundit e kanë shpallur “Tradhtar”, Hajrizin.

Ky është reagimi i tifoëzve “Torcida”

Reagim

Ne kemi pas durim që nga përfundimi i sezonēs 2015/16,nuk jemi pushtu prej spekulimeve,mirpo tashmë qdo gjë është e qart,

“Martesa pa dashni nuk ka jetëgjatësi,nuk t lejojm me ardh me vesh fanellën e gjelbërt e me andrru të kaltërt”

I bëjm thirrje kryesis së KB TREPÇA që të jenë të vëmendshëm dhe sy qel,sepse kjo edhe njëher e deshmon fajtorin e ndarjes në 2012,pra qytetin nuk e keni mrapa nëse e lejoni rikthimin e tij,

Drilon je tradhtari ma klasik që ka pas qyteti i Minatorit,je personi që i ke iritu komplet dashamirt e sportit nr 1 në qytet,pra mos të shkon asnjëher ndërmend rikthimi,

Zyrtarisht
TARDHTAR I QYTETIT

Torcida