Djali i Lionel Messit çmend rrjetin me vallëzimin e tij (VIDEO)

Një video qesharake e ka postuar Lionel Messi në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Djali i yllit të Barcelonës shihet duke vallëzuar me këngën e famshme LMFA- “I am sexy and i know it”.

Pastaj në fund të videos futet në video edhe djali tjetër, dhe pastaj fillojnë të lozin bashkë.