Djali i Beckham-it e zë vajzën e Mourinho-s

177

Ish-futbollisti i famshëm anglez, David Beckham dhe trajneri portugez Jose Mourinho mund të bëhen krushq në të ardhmen.

mou

Sipas gazetës sportive spanjolle, “Marca”, vajza e trajnerit të njohur, është në lidhje me djalin e ish-kapitenin e Kombëtares angleze të futbollit, David Beckham.

Gazeta e bën fakt të kryer lidhjen mes Matilde (vajza e Murinho-s), 18 vjeç dhe Brooklyn (djali i Beckham), 17 vjeç.

Dy fëmijët e personazheve të famshëm janë në lidhje prej disa javësh. Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit në klubet e Londrës.