Ditëlindja e Icardit, Wanda Nara me kërcimin sensual (VIDEO)

Mauro Icardi ka organizuar një natë speciale në përvjetorin e 27 të tij.

Ditëlindja e argjentinasit u kthye në një festë spektakolare nga të pranishmit ku sigurisht skenën e mori edhe e dashura dhe agjentja e sulmuesit, Wanda Nara.

33-vjeçarja ka bërë një kërcim tepër sensual, duke vjedhur vëmendjen e të gjithëve, ashtu siç ajo ka dëshirë të bëjë gjithmonë.

Pikërisht kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, kjo edhe për shkak se të dy këta personazhe kanë një njohje të madhe anekënd botës. Ndërkohë shumë mediat flasin edhe për të ardhmen e Icradit i cili duket se do të rikthehet sërish në Serie A por këtë radhë me ngjyrat e Juventusit.