Derbi ndërmjet Dritës dhe Gjilanit zhvillohet në mesjavë, ky është termini i përballjeve të tjera

1160

Dueli derbi i xhiros së 24-të ndërmjet Dritës dhe Gjilanit do të zhvillohet më 11 mars, shkruan Gazetasheshi.com.

Përballja e tretë sezonale ndërmjet dy rivalëve të përbetuar do të luhet në stadiumin e qytetit në Gjilan me fillim nga ora 13:00.

Po të njejtën ditë takohen edhe Arbëria me Ballkanin.

Ja dhe orari komplet i ndeshjeve të kësaj xhiro:

E mërkurë (10.03.2021)

Trepça ’89 – Feronikeli 13:00
Llapi – Drenica 13:00
Prishtina – Besa 13:00

E enjte (11.03.2021)

Drita – Gjilani 13:00
Arbëria – Ballkani 13:00

MËSO edhe orarin për katër xhirot e radhës dhe ndeshjeve të çerekfinales së Kupës:

EKSKLUZIVE: Orari për katër xhirot e radhës në Superligë dhe Çerekfinalet e Kupës

/Gazeta Sheshi/