Derbi i polemikave, ja gjitha rastet kontestuese në ndeshjen A&N – Dukagjinit

1890

Klubi Futbollistik “A&N” ka pësuar humbje në shtëpi nga skuadra e Dukagjinit në kuadër të Ligës së Parë, shkruan Gazetasheshi.com

Ndeshja përfundoi me rezultatin minimal 0-1, me golin e vetëm që e realizoi sulmuesi i mirënjohur kosovar ,Mark Milicaj.

Milicaj golin e shënoi nga pika e bardhë.

Ky derbi përfundoi mes polemikave të shumta pasi që vendasit në një rast kanë kërkuar edhe penallti.

Në redaksinë e Gazetës “Sheshi” janë dërguar dy video ku shihen dy raste kontestuese të kësaj ndeshjeje.

Më poshtë i gjeni pamjet dhe mund t’i vlerësoni vetë: /Gazeta Sheshi/