Deputeti i Kosovës ‘diss’ Noizyt dhe Cozmanit

178

Fisnik Ismaili me një teskt të shkurtër ka sharë dhe kritikuar reperët për përleshjen që kanë bërë në Prishtinë.

Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, ka bërë gati disa vargje ku është shprehur si një ‘reper’, e madje vargjet i ka shkruar në formë të një ‘dissi’.

Ismaili ka reaguar kështu pas ngjarjes së ndodhur dje në sheshin e Prishtinës, në oborrin e hotelit Swiss Diamond, ku janë përleshur reperët e OTR e Babastars.

Screenshot_2