‘Dardanët’ ia “kthejnë shpinën” Kosovës (Foto)

366
Ndeshja mes Përfaqësueses së Kosovës dhe Bullgarisë në basketboll nuk ka tërhequr interesim të madh te publiku.

Kjo ndeshje e parëndësishme në aspektin kualifikues për Kosovën, nuk ka ngjallë as interesim te ‘Dardanët’.

‘Dardanët’ janë tifozë zyrtar të ekipeve përfaqësuese të Kosovës.

Siç mund të shihni në fotografit që sjell Lajmi.net, në palestrën ‘Minatori’ gjenden shumë pak tifozë pak minuta para fillimit të ndeshjes Kosovë – Bullgari.

dadad