Dafina Zeqiri di si t’i ngrise temperaturat edhe kur ato jane te ftohta. Zeshkanja bukuroshe ka publikuar disa fotografi në Instagram ku ka pozuar provokueshëm buzë detit.

Ajo bën me dije se fotografitë janë bërë në Karaibe në Aruba, ku bie në sy trupi i saj tejet në formë dhe i tonifikuar.

Nuk dihet nëse këto foto janë të mëparshmet, apo së fundmi këngëtarja ka qenë me pushime. Prej disa kohësh Zeqiri është në lidhje me një mashkull latin nga Republika Dominikane. dafina 1Dafina 2Dafina 3