Cristiano Ronaldo kishte dalë vetëm për një çaj, por ja se çfarë ndodhë më pas.. (VIDEO)

140

Pasi që skuadra kishte dy ditë pushim, ylli portugez vendosi të kalonte pasditen e djeshme me disa miq të tij duke dalur për të pirë një çaj. Dhe ajo se çfarë ndodhi më pas, është diçka e pazakontë për të gjithë, por jo edhe për Cristiano Ronaldon.

Për më tepër, ndiqeni videon: