Conte shokohet në debutim me skuadrën e Chelseat (VIDEO)

537

Chelsea e ka pësuar një humbje të papritur në ndeshjet përgatitore për sezonin e ri.

“Blutë” u mposhtën nga skuadra austriake, Rapid Vienna me rezultat 2:0..

Joelinton në minutën e tetë dhe Correa në të 82-tën shënuan për Rapidin.

https://www.youtube.com/watch?v=WU9dwUnQEXk