Champions Cup, sot luhen tri super ndeshje

280

Në kuadër të turnuet  Champions Cup, sot në plan program janë tre super ndeshje.

Në fillim nga ora 19:00, Celtic luan me kampionët e Spanjës, Barcelonën.

Duke filluar nga ora 21:00, Real Madrid do të mas forcat me Chelsean.

Ndërsa përballja e fundit është ajo mes Interit dhe Bayernit, që fillon nga ora 23:00.