Çfarë po ndodh me United: E mposht edhe Watford (VIDEO)

174

Skuadra e Jose Mourinhos është mposhtur nga Watfordi në udhëtim, 3:1.

Golat për vendësit i shënuan  Etienne Capoue, Juan Zuniga dhe Troy Deenney ndërsa për Unitedin realizoi Marcus Rashford.

Përfshirë edhe disfatën në Ligën e Evropës me Feyenoordin, kjo është humbja e tretë radhazi për Unitedin.

https://www.dailymotion.com/video/x4togel_watford-vs-manchester-united-3-1-all-goals-full-highlights-18-09-2016-premier-league-hd_sport