Çfarë kishte thënë burri i Adelinës kur ajo kërcënohej nga politikanët

261

Pas një statusi gjithë mllef që këngëtarja ikonë e Kosovës, Adelina Ismajli, u kishte drejtuar gjithë burrave të pushtetshëm që po e kërcënonin se do të publikojnë foto të saj intime, asaj i pati dalë në mbrojtje partneri, Val Krasniqi.

Ai kishte postuar foto intime në shtrat me këngëtaren, me pershkrimin: “Oooo nuk kanë faj breee”.

Ai i cilësoi këto foto nga shtrati i tyre, intime dhe pa politikë, por foto që shprehin dashurinë e tyre të përjetshme. Para disa kohesh, Adelina kishte shperthyer kundër politikanëve, pas kërcënimeve se do publikohen foto të saj intime.

“Unë nuk jam aq e fuqishme që të luftoj me të gjithë ju ministra, zëvendës-ministra, kryetarë, hajna, deputetë, kriminelë, bossa, gjyqtarë, biznesmenë, që tash e 20 vite keni dashur të jem gruaja apo dashnorja juaj”, kishte shkruar Adelina në statusin e saj.

adelina vali1