Celina në Holandë, a e keni pritur këtë reagim nga Milot Rashica? (FOTO)

199
Bersant Celina këtë edicion do ta kalojë në elitën e futbollit holandez.

Kosovari është zyrtarizuar te skuadra e Twentes, si huazim një vjeçar.

Për kalimin në Holandë të Twente, Celina tashmë ka marrë urimin e Milot Rashicës, i cili luan te Vitesse, do të jenë kundërshtarë këtë edicion.

Celina bëhet lojtar i tretë nga Kosova që luan në Holandë, pas Milot Rashicës dhe Arbër Zenelit, shkruan Lajmi.net.