Capital T: Hiti i ri po vjen, Të nisim numërimin së prapthi.

110

Reperi kosovar Capital T ka njoftuar se shumë shpejt do të lansojë këngën e re.

Ai përmes rrjeteve sociale ka ftuar që të niset edhe numërimi së prapthi për lansimin e projektit të ri.

“Hiti i ri po vjen. Të nisim numërimin së prapthi”, ka shkruar ai në Instagram.

Kënga e fundit e Capital T është “Pare pare” dhe eshte lansuar në fund të nëntorit. Kjo kenge deri tani ka grumbulluar më shumë se 11 milionë klikime.