Canalis, pushime “hot” në Bahamas (FOTO)

Aktorja dhe modelja e njohur italiane, Elisabetta Canalis ka zgjedhur Bahamasin për të kaluar pushimet verore, teksa ka “ndezur” rrjetet sociale, me fotot e shumta që po ndan me fansat e saj.

Bukuroshja 41-vjeçare u bë mjaft e njohur gjatë kohës kur ishte në një romancë me ish sulmuesin italian, Cristian Vieri, ndërsa në vitet 2009-2011 ishte e fejuar me aktorin amerikan Goerge Clooney.