Boateng në La Liga, nuk do ta besoni ekipin

233

Las Palmas është në bisedime të avancuzra me mesfushorin Kevin-Prince Boateng raporton Sport.es.

Ish futbollisti i Milanit është aktualisht pa skuadër, ndërsa javëve të fundit kishte oferta nga Turqia dhe Arabia për të.

Reprezentuesi ganez i lndur në Gjermani, ka luajtur në disa prej ekipeve të njohura evropiane si Tottenham, Milan, Schalke 04 etj.