Bleona në krah të Donald Trumpit

155

Nuk eshte e qarte nese Bleona Qerreti e perkrah kandidaturen e Donald Trumpit, kandidatit favorit te Partise Republikane, per president te SHBA-ve.

Por, ajo qe kuptohet nga fotoja qe ajo ka postuar ne Facebook, eshte se ajo e ka takuar Donald Trumpin dhe, shkelqyese si perhere, ka pozuar ne krah te tij.