Bieber “tradhton” keq Barcelonën (FOTO)

Justin Bieber pas vizitës në qendrën stërvitore të Barcelonës tani është takuar me një yll të rivalit, Real Madrid.

Justin Bieber u bë lajm i madh me vizitën e tij në qendrën stërvitore të Barcelonës.

Dhe, pas fotografisë me yjet e Barcelonës, ai është takuar me një futbollist të madh të rivalit, Real Madrid.

Bieber është fotografuar edhe me kapitenin e Real Madridit, Sergio Ramos.