Besa – Ferizaj, kështu duket stadiumi në Pejë (FOTO)

485

Besa dhe Ferizaj e kanë nisur në mënyrë përfekte edicionin e ri futbollistik duke triumfuar në javën e parë të kampionatit, derisa në xhiron e dytë përballen mes vete për të kërkuar pikët e rradhës, shkruan Gazeta Sheshi.

Stadiumi “Shahin Haxhiislami” në Pejës do jetë arenë takimi ndërmjet këtyre dy skuadrave, derisa fusha duke në gjendje të përkryer pak orë para fillimit të ndeshjes.