Besa barazon me Lirinë në miqësoren e Brestovikut

43

Besa e Pejës dhe Liria e Prizrenit kanë barazuar në miqësoren e zhvilluar në Brestovik, shkruan Gazetasheshi.com.

Ndeshja pas 90 minutave ka përfunduar me rezultatin 1-1.

Ishin fillimisht prizrenasit që realizuan përmes Borislav Baldzhiyskit nga penaltia, ndërkohë pejanët barazuan përmes Festim Haxhiut.

Të dy trajnerët provuan pjesën dërmuese të futbollistëve për të parë nga afër gjendjen e tyre fizike.

/Gazeta Sheshi/