Bes Kallaku, Lorik Cana dhe Erion Bogdani i bëjnë ‘DISS’ Edi Ramës!

132

Edi Rama, kryeministri aktual i Shqipërisë është një nga politikanët më me sens humori, sportiv dhe shpesh aktiv në rrjetet sociale. Ndodh jo rrallë që kryeministri të ripostojë fotot që grupe të ndryshme humori kanë krijuar apo modifikuar e që përmbajnë në to edhe Ramën. Njëra prej tyre ka qënë një foto e kryeministrit me dy zonja të moshuara e cila në rrjet është modifikuar duke i shtuar Ramës një shami në kokë si to.


Pas kësaj, Bes Kallaku ka vendosur të rikrijojë të njëjtën foto.


Bashkë me Lorik Canën dhe Erjon Bogdanin, ata kanë improvizuar disa shami në kokë.


‘DISS’ shkruan aktori i humorit Bes Kallaku nën foto